YENİ NESİL YÜZME HAVUZU

         Kaliteli havuz suyu arıtma işlemi her zaman hidrolik, filtrasyon, oksidasyon, pH regülasyonundan ve aynı zamanda yeterli miktarda temiz su takviyesinin kombinasyonundan meydana gelir. Havuzda iyi bir hidrolik sistemin (yeterli su sirkülasyonu ve ölü bölgelerin olmaması) yapılması yüzme havuzu uzmanının işidir. Yüzme havuzunda en iyi filtrasyonu DAISY ile elde edersiniz. Bu filtrasyon ile bakteri ve yosunların besin kaynağı olan organik maddeler tutularak onların çoğalmaları minimize edilir. Ama bu rağmen kalan patojenlerin yok edilmesi için oksidasyona ihtiyaç vardır. En etkin oksidasyon maddesi serbest radikaller- özellikle OH-radikalidir. Bu reaktif moleküller organik maddeleri komple okside ederler ve geriye hiç bir dezenfeksiyon yan ürünü (DBP's) bırakamazlar. Bundan dolayı ileri düzeyde oksidasyon olarak adlandırılır.

 

          OH-Radikaller çok çabuk parçalandıkları için su kalitesinin emniyeti için düşük miktarda ek bir ikinci dezenfeksiyon maddesine ihtiyaç vardır. En iyi çözüm çok az miktarda klor kullanmaktır. DAISY sistemi ile birlikte 0,1 ppm klor yeterli olacaktır.

Gelişmiş koagülasyon ve flokülasyon ile AFM filtrasyonu bütün bakteri besinlerinin filtre edilerek dışarı atılmasını sağlar ve bakterilerin gelişmesini engeller.

DAISY ve DA-GEN kombinasyonu ile yüzme havuzunuzda içme suyu kalitesinde su elde edersiniz.

İLETİŞİM

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

1082 SOKAK PAMUK PLAZA D BLOK NO.9/E

YENİŞEHİR/İZMİR

                       E-posta:proje@crnsauna.com

                       Web site:www.crnsauna.com

                       Tel: 0 (232) 374 34 73

                       Tel-Fax :0 (232) 503 06 68