OASE-LİVİNG WATER

OASE'yi keşfedin...

Aslen 1949 yılında tarım makineleri için bir tamir dükkanı olarak kurulan OASE, yaratıcı su endüstrisinin dünya lideri haline geldi. Çalışmalarımız, piyasadaki en güzel ve dayanıklı ürünleri yaratarak mükemmel bir ün kazanmıştır. Eşsiz bilgi ve uzmanlığımız, su bahçesi ve göl yönetimi pazarlarının ihtiyaçlarını yeniden tanımlayan yüksek kaliteli ürünler üretti.

Mekanik / elektrik mühendisliğinden su biyolojisine ve daha fazlasına kadar uzmanlarımız her tür su teknolojisini kapsar. Yüksek kaliteli ürünler üretmeye devam etmek için araştırma ve geliştirmeye zaman ve enerji harcıyoruz. Yeni başlayanlar için START ürün serisinden, ileri düzey meraklılar için PRO ürün grubumuza kadar geniş ürün yelpazemiz, güçlü bir üne sahip olduğumuz Alman teknolojisi ve inovasyonunu içermektedir. 

Endüstride onlarca yıldır, her ortamda zarafet ve zarafet suyuna şahit olduk. Bu yüzden suyun çekiciliğini korumak zorunda olduğumuzu hissediyoruz. Suyun güzelliğinin korunmasına öncelik veren, çevreye duyarlı bir odak noktası olan ürünler tasarladık. Suyun doğal akan güzelliğini veya dediğimiz gibi, YAŞAYAN Suyu geliştirmek için çalışıyoruz. Canlı su OASE'in inandığı ve sizinle paylaşma şerefine sahip olduğumuz şeydir.

CWG (1).jpg

Yenilik ve Sürdürülebilirlik

Su ile tasarımın tüm yönlerinde edindiğimiz know-how, en katı gereksinimleri karşılayan bir ürün yelpazesi ile sonuçlanmıştır. Çevre bilinci, verimlilik ve sürdürülebilirlik yeniliklerimizi tanımlayan değerlerdir. Bu temel değerlerle ve en son teknolojiyle birleştirilen ürünlerimiz en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmekte ve her anlamda ilham vermektedir.

OASE 'nin ödün vermeyen, yüksek kaliteli ürünleri, havuz tutkunlarının uzun yıllar boyunca su bahçelerinin tadını çıkaracaklarını garanti eder.

OASE, yaratıcılık, detaylara dikkat ve akıllı tasarıma tek bir amaç göz önünde bulundurularak: tüm su bahçesi deneyimlerini canlı su yoluyla benzersiz kılar.

oase-pind.jpg

Eko-Yaprak Teknolojisi

OASE ürünleri, başarılı bir su bahçesinin cazibesini ve memnuniyetini temsil eder. Enerji tasarrufu sağlayan bir ürün kullandığınızı bilmek duygusuyla bu memnuniyet artar. Enerji tasarruflu ürünler kullandığınızda, yalnızca çevreye yardım etmekle kalmaz, aynı zamanda paradan tasarruf etmenin somut avantajından da yararlanırsınız. OASE Eco-leaf ürünleri, size ve çevreye yardımcı olan olağanüstü bir enerji dengesi sunar. Çevreye duyarlı ve sürdürülebilir davranış sizin için olduğu kadar doğalsa, Eco-Leaf logosunu arayın ve tasarruf edin!

fountain+pumps.jpg

Araştırma & Geliştirme

Araştırma ve geliştirme departmanımız, su bahçesini ve gölet meraklılarını yeni ve yenilikçi ürünlerle şaşırtmaya ve ilham vermeye adamıştır. Bu bağlamda, Ar-Ge'miz yaratıcılığa dayanmakta ve zengin bir deneyime dayanmaktadır. Tüm bunlar, OASE'de herkes tarafından paylaşılan su tutkusuyla birleştiğinde, en titiz kalite kriterlerini karşılayan bir ürün yelpazesiyle sonuçlanır. Bu kesinlikle her zaman uğraştığımız şeydir. Havuz meraklılarına OASE ile doğru seçimi yaptıklarına dair verdiği güven duygusunu verir.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, doğadan ilham alan fikirler ve müşterilerimizden gelen geri bildirimler geliştirmektedir. Bu fikirler modern CAD ve simülasyon iş istasyonlarıyla şekilleniyor. Geliştiricilerimiz, ürünlerin her yönünü tasarlamak, üç boyutlu görüntülerde sunmak ve işlevlerini simüle etmek için modern teknolojiden yararlanır. Ölçeğimiz kalite ve performansa, ergonomiye ve enerji verimliliği gereksinimlerine dayanmaktadır. Ekibimiz, her mevsimde bir doğal su bahçesi deneyimi için gereken her şeyi dikkate almaktadır.

oase-pond-jet-eco-floating-fountain-pump
D4xOrG4XoAAdH98.jpg

Kalite güvencesi

İlk prototip üretilmeden önce bile, mühendislerimiz zaten ürün optimizasyonları üzerinde çalışıyorlar. Seri üretimlerden önce, ürünlerimiz hem iç hem de dış mekan ortamlarında iklim ve stres değerlendirmelerini içeren test sistemlerinde değerlendirilmektedir. Test sistemlerimizdeki en son teknolojiyi kullanarak, ürünlerin her OASE ürününün gerektirdiği standartları karşılamasını sağlıyoruz. Yüksek standartlarımız ürünlerimizin, tüketicilerin OASE'den beklediği kalitede ve işlevsel güvenilirlikte olmasını garanti eder.

Çevre bilinci ve sürdürülebilirlik su bahçesi için önemli faktörlerdir. Bunları göz önünde bulundurarak OASE Eco ürün serisini geliştirdik. İyi bilinen pompalarımız sadece çevre dostu değil, aynı zamanda enerji maliyetlerinden de tasarruf sağlıyor.

Üst düzey bağlılık ve uzman bilgisi

60 yıldan fazla bir süredir çalışanlarımızın taahhüdü en yüksek potansiyeldir. Yıllardır işgücümüz daha da uzmanlaşıyor. Tüm alanları kapsayan geniş bir know-how alanı üretildi: Takım tezgahları, sızdırmazlık teknolojisi, elektronik geliştirme, malzeme teknolojisi, yazılım geliştirme ve proses mühendisliği, örneğin filtre geliştirme için etkili biyolojik, kimyasal ve fiziksel mekanizmalarla. Bu bilgiyle her türlü filtre, pompa, aydınlatma, kontrol sistemleri ve yazılım uygulamaları gibi özel ürünlerle dolu geniş bir ürün yelpazesi geliştirebildik.

OASE Hizmet Konsepti: Her biçimde destek

OASE, endüstrilerden ve üniversitelerden uzun süredir devam eden ortaklara sahiptir ve uzmanlarımızla birlikte zorlu zorlukların üstesinden gelmeye devam etmektedir. Mühendislerimiz, nihayetinde faydalandığınız zorlukların üstesinden gelmek için yorulmadan çalışır. Ellerimizi, geniş havuz dünyasının anlaşılmasını kolaylaştıracak ve zevk alması kolay hale getirme görevine sokmaktan gurur duyuyoruz.

kolay bahçe havuuzu yapımı.jpg

Üretim

Yüksek performans, güvenilirlik ve uzun ömürlülüğü ile dünya genelinde su bahçesi endüstrisine ilham veren ürünler geliştiriyoruz. Modern, otomatik üretim teknolojisini ve teknik bilgimizi yüksek kaliteli ürünler sunmak için üretimimizle birleştiriyoruz. Tüm OASE hattı boyunca ürünlerimiz, kalite mührünü gururla taşımaktadır.

Uzmanlarımız, bilgi birikimi ile gölet teknolojisinin tüm alanlarını kapsar. Makine mühendisliği ve malzeme mühendisliğinden elektrik mühendisliği ve yazılım geliştirmeye kadar uzmanlık alanları aynı zamanda su biyolojisi ve çevre düzenlemesi kapsamına da uzanıyor. Bu inanılmaz çok yönlülük, yüksek kaliteli ürün yelpazemizin temelini oluşturmaktadır. OASE her zaman size bir zevk kaynağı olacak en son teknoloji ve yenilikleri sunar. Su tutkusunu yaşıyoruz ve sizi OASE'in büyüleyici dünyasını deneyimlemeye davet ediyoruz.

Oase ile ilgili detaylı bilgiye www.oase-livingwater.com  adresinden ulaşabilirsiniz.